YAT TASARIM TEKNİK ATÖLYESİ​

1
Ders İçeriği

1- Maxsurf ve Ön-Dizayn’a Giriş / Teorik Bilgiler

2-Yelkenli Karinası ve Motoryat Karinası Modelleme

3- Stabilite ve Resistance Modülleri

4- Üretim Aşamaları ve Yapısallar Hakkında Genel Bilgiler

 

*Detaylı içerik bilgisi için kataloğu indirebilirsiniz.

Atölye Bilgileri

Atölye Süresi: 24 Saat / 4 Hafta

Saatler: 20:00 – 22:00

Programlar: Maxsurf, Rhino

Ders Platformu: Zoom

Atölye Yürütücüsü: Taha Türkoğlu

Katılım Şartı: Temel Seviye Rhino Bilgisi

*Temel seviye Rhino bilgisi için ücretsiz destek sağlıyoruz.

*Detaylı içerik bilgisi için kataloğu indirebilirsiniz.

5

Atölye İşleyişi Hakkında

Atölye yönetimi interaktif ve uygulamalı olarak yapılacaktır. Tek taraflı bir süreç işlemeyecektir. Atölye sonunda her öğrenci kendi bitirme projesini belirleyecek ve hocamızın danışmanlığında bu projelerini tamamlayacaktır.

Atölyelerimiz online olarak Zoom üzerinden yapılacaktır. Atölye yürütücümüz Rhino tarafından yetkilendirilmiş Taha Türkoğlu’dur.

Derslerimiz kaydedilecek ve en geç 1 gün içerisinde kayıtlar ve dosyalar paylaşılacaktır. Böylelikle kaçırdığınız dersleri veya tekrar etmek istediğiniz yerleri yeniden izleyebileceksiniz.

**Bu atölyeye teknik konulara yatkınlığınızı göz önünde bulundurarak kayıt olmanızı tavsiye ederiz. Zira atölyenin zorluk seviyesi yüksektir, ancak anlaşılması kolay içeriklerle orta seviyeye çekilmiştir.

Rhinoceros icon

AUTHORIZED RHINO TRAINING CENTER

Atölye Tarihleri ve Ücretleri

*Diğer atölye tarhilerini öğrenmek için atölye sayfalarına göz atın

10 Eylül 2024

₺6000

Ders Günleri: Salı-Perşembe-Pazar

Yat Tasarım Atölye Paketi 2

₺10000

Yat Tasarımı ve Modelleme Atölyesi + Yat Tasarım Teknik Atölyesi

Yat Tasarım Paketi 3

₺15000

Yat Tasarımı ve Modelleme Atölyesi + Yat Tasarım Teknik Atölyesi + Yatlarda İç Mekan Modelleme ve Render Atölyesi

Diğer Yat Tasarım Atölyeleri

Aleyna Ayyıldız

Sizden aldığım dersler sayesinde yat sektöründe tasarımcı olarak çalışmaya başladım. Derslerde çok aktif olamasam da sonradan çalışmaya devam ettim. emeğiniz için çok teşekkür ederim

Unknown person

Yat Tasarımı Atölye Paketi

Vasıf Emre Gemicibaşı

Benim için çok verimli bir eğitim oldu. Gerek eğitim hayatımda gerek gelecekte, kariyerimde kullanabileceğim önemli bilgiler öğrendim. Emekleriniz için teşekkür ederim.

Unknown person

Yat Tasarımı ve Modelleme Atölyesi

Uğurcan Koç

Verimli ve eğlenceli bir atölye oldu. Kayıt aşamasından atölye sonuna kadar her türlü problem ve isteğime hızlı ve ilgili karşılık buldum. Taha Türkoğlu'nun program ve sektör hakkındaki bilgileri eşliğinde, beklentilermin karşığını bulduğu keyifli ve interakit bir atölye süreci geçirdim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Unknown person

Yat Tasarımı ve Modelleme Atölyesi

Ufuk Uslu

Sizlerle geçirdiğim harika tasarım eğitimi süreci benim için unutulmaz bir deneyimdi. Eğitmenlerinizin bilgi birikimi ve samimi rehberliği sadece tasarım alanında değil aynı zamanda kişisel gelişimimde de büykü katkı sağladı. Profesyonel ve samimi atmosferiniz, tasarım dünyasına dair güçlü bir bağ kurmamıza olanak tanıdı. Bu süreçte edindiğim bilgilerin ve becerilerin, gelecekteki tasarım projelerimde önemli bir avantaj olacağına inanıyorum. Emeği geçen herkese içtenlikle teşekkür ederim.

Unknown person

Yat Tasarımı Atölye Paketi

Batu Tancı

Bu sektörde ilerleyecek kişiler için kesinlikle alınması gereken bir kurs olup, mesleki gelişimim için iyi bir altyapı sağladı. Yaptığım staj boyunca da bana oldukça faydası dokundu. Bu atölye bana oldukça önemli ve güçlü bir altyapı sağladı. Taha Türkoğlu hocama bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu kursta benimle oldukça ilgilendi ve yardımcı oldu.

Unknown person

Yat Tasarımı Atölye Paketi

Alp Karayel

Uzun süredir katılmak istediğim bir atölyeydi. Şu ana kadar katıldığım en verimli ve en öğretici atölye olduğunu söyleyebilirim. Yat Tasarımı alanında kendisini geliştirmek isteyen herkese tavsiye ederim. Taha Bey'e gerek ilgisiyle gerekse bize katmış olduğu bütün bilgiler için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Unknown person

Yat Tasarımı Atölye Paketi

Can Kaya

Her şey için çok teşekkür ederim. Umduğumdan daha fazlasını kattınız. Benim gibi gemi inşaatı sektöründe, dizaynda kendini geliştirmek isteyen kişiler için en iyi kurs. İlginiz, alakanız ve aktardıklarınız için tekrar çok teşekkürler.

Unknown person

Yat Tasarımı Atölye Paketi

Berhan Aktaş

Atölye boyunca sunduğunuz bilgiler, deneyimler ve rehberlik için size teşekkür etmek istiyorum. Sizin uzmanlığınız, tutkunuz ve özverinizle dolu bir eğitim ortamı yarattığınız için minettarım. Ders içerisindeki interaktif etkinlikler, projeler ve geri bildirimler kendimizi geliştirmemizde bize büyük destek oldu.

Unknown person

Yat Tasarımı ve Modelleme Atölyesi

Selinay Küçük

Bugüne kadar bulunduğum tüm atölyelerin dışında Taha Bey, işi sıkıcı hale gerimeden pratik bir şekilde sizi Rhino'nun içine alıyor. Gerek anlatımdaki akıcılık, buna bağlı olarak gerek uygulamadaki rahatlık ile kesinlikle faydalı bir süreçti.

Unknown person

Yat Tasarımı ve Modelleme Atölyesi

logos iyzico